Zážitková mise

Zážitkovou misi hrajete kdekoliv na světě

Shrnutí toho, co se v misi dělo..v podání DuoTeamu..můžete vidět zde.

Ať jste v Praze, Brně, Plzni, Ostravě nebo Londýně, naše hra je úplně pro všechny. Najdi si parťáka (nejlépe lidského) a zúčastni se naší zážitkové mise. Každý tým musí tvořit 2 osoby. Založ tým a reprezentuj své město! Ale pozor! Je to návykové!!! :)

Který kostel je ve Vašem měste nejstarší - vyfotili jste se u něj? Zkoušeli jste někdy vylézt na strom (nevadí, že větev je pár centimetrů nad zemí)? Třeba právě teď něco z toho budete muset řešit! Záleží na Vaší kreativitě, jak úkol mise splníte.

Proč s námi: máme nejzajímavavější úkoly a hádanky, při kterých se pobavíte a něco dozvíte. Budete soutěžit s dalšími městy a obcemi. Odkud bude vítězný šifromág se dozvíte na konci. Soutěž mozků, měst a obcí! Pojďte do toho!!!

Cíl mise: staň se šifromágem a vyhraj

Kde mise bude probíhat: kdekoliv, kde se nacházíte

Jak to probíhá:
- Cíl mise: Projít řadou kreativních, logických, zapeklitých a potrhlých úkolů. Přitom se pobavit a dostat se do cíle! Každý týden od nás dostanete nějaké rozkazy a za jejich splnění sbíráte body.
- Potřebné vybavení: mobil s možností natočení videa nebo vyfocení, přístup k internetu, profil na Facebooku (vše probíhá v uzavřené skupině)
- Délky misí a složení týmů (různé varianty hry):

  • 2 týdny (2 členové týmu)
  • 2 týdny (1 člen týmu)
  • 1 měsíc (2 členové týmu)
  • 1 měsíc (1 člen týmu)
  • 2 měsíce (2 členové týmu)

Cena:

  • 450,- za tým na 2 týdenní misi
  • 850,- za tým na 1 měsíční misi
  • 1700,-Kč za tým (2 členové) - tj. 850,- Kč za osobu na 2 měsíční misi

Jak se přihlásit: pošlete nám na email přihlášku.

Reference:

Jitka: Zúčastnili jsme se se synem Zážitkové tajné mise. Tato mise trvala zhruba 2,5 měsíce a musím říct za oba, že nás plnění úkolů hodně bavilo a máme na to krásné vzpomínky. Zrovna minulý týden syn vzpomínal, že je škoda, že už to nehrajem.

Eva: Moc jsem si misi proti nudě užila. Úkoly byly nápadité a ve výsledku zábavné :-) člověk si zde ověří svůj důvtip a smysl pro humor. V neposlední řadě také možná objeví místa ve svém městě, o kterých třeba nevěděl. Bylo to super a těším se na další kolo.

Lenka: Naprosto skvělé! Doporučuji... ,)

Michal: Nikdy mě nenapadlo, že ve svém věku ještě polezu na strom. Vrátil jsem se do dětství :) Díky úkolům jsem se o svém městě dozvěděl spoustu zajímavostí a dostal jsem se na místa ve svém městě, kudy normálně nechodím. Vzal jsem tam potom svoje kamarády, kteří byli překvapeni. Za pomoci tajné mise jsme se i více sblížili s přítelkyní, když jsme společně vymýšleli a plnili úkoly. Díky za misi a zpestření dnů :) 

Tomáš: Děkuji všem organizátorům mise. Jsme plní vzpomínek a radosti. V dnešní uspěchané době je úžasné vyrazit jen tak do lesa nebo k vodě a zabavit se jinak. Doufám, že bude brzy pokračování. Je vidět, že práci děláte všemi smysli a že vás to baví.