Se zvířátky o zvířatech

Vyražte se svými domácími mazlíčky na akci!!! :) Ať už máte pejska, kočičku, morčátko, potkánka či cokoliv jiného, s kým se chcete jít projít a zasoutěžit, tak se určitě přidejte. Vůbec nevadí, pokud zvířátko nemáte :) Jste také vítaní.

Co se bude dít? Čeká na Vás nová šifrovací hra v Opavě pro děti a úplné začátečníky. Trasa má přibližně 1 km po centru Opavy, čeká vás 8 úkolů k luštění.

Kdy a kde? 20.7.2019 od 16:00 přibližně do 19:00. Sraz na Dolním náměstí u kašny (za kostelem sv. Vojtěcha).

Jak velký může být náš tým? Týmy mohou být o velikost 2-3 osoby od 6 let (zvířecí parťáci se nepočítají). Děti do 10-ti let včetně musí jít v doprovodu osoby starší 15-ti let.

Kolik to bude stát? Cena je 300,-/tým.

Co čeká vítěze? Pro první tým, který zvládne trasu v nejlepším čase, čeká věcná cena.

Jak se přihlásit? Vyplňte přihlášku (na konci této stránky) a přihlaste Váš tým přes email sifromanie@gmail.com. Následně obdržíte podrobné informace.
Zasláním přihlášky souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, jak je uvedeno v příloze v sekci rezervace. Při zpracování Vašich dat, postupujeme v každém okamžiku v souladu se všemi nařízeními a předpisy, především GDPR (obecným nařízením EU č. 2016/679 o ochraně osobních údajů). Žádné třetí osobě Vaše data neposkytujeme.

Do kdy se přihlásit? Nejpozději do 14.6.2019. Počet míst je omezen.