Kašpar II. Opava

Venkovní šifrovací hra Kašpar II. (1. ročník) v Opavě 13.10.2018

Máte už plné zuby toho sedět doma a nudit se? Tak to pojďte změnit! Potkáme se všichni dne 13.10.2018 od 9:00 v Opavě. Kde přesně, to se včas dozvíte, pokud se přihlásíte.

Co se bude dít? Čeká na Vás, den plný překvapení, tajemství, dobrodružství, poznávání, legrace, hádanek a šifer, které Vás provedou po celém městě Opava.

Pro koho je hra určená? Pro úplné začátečníky, ale i ty, co rádi luští a rádi by poznali Opavu trochu jinak. Celá trasa je udělaná jako okruh, který má přibližně 10 km.
Proč to zkusit právě s námi? Protože všichni účastníci dojdou do cíle díky systému nápověd.

Jak velký může být náš tým? Týmy mohou být o velikost 2-5 osob od 15 let. Pokud sebou chcete vzít své děti nebo kamarády mladší 15 let, samozřejmě můžete.

Kolik to bude stát? Cena je 300,-/tým.

Co čeká vítěze? Pro první tři týmy, kteří zvládnou trasu v nejlepších časech, čekají věcné ceny.

Jak se přihlásit? Vyplňte přihlášku (na konci této stránky) a přihlaste Váš tým přes email sifromanie@gmail.com. Následně obdržíte podrobné informace.
Zasláním přihlášky souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, jak je uvedeno v příloze v sekci rezervace. Při zpracování Vašich dat, postupujeme v každém okamžiku v souladu se všemi nařízeními a předpisy, především GDPR (obecným nařízením EU č. 2016/679 o ochraně osobních údajů). Žádné třetí osobě Vaše data neposkytujeme.

Do kdy se přihlásit? Nejpozději do 10.10.2018. Ale pozor..počet míst je omezen. Takže s přihláškou dlouho neváhejte.