Ostravský Kašpar I.

Venkovní šifrovací hra Ostravský Kašpar (1. ročník) v Ostravě 24.11.2018

Připravili jsme pro Vás novou venkovní šifrovací hru! Proběhne 24.11.2018 od 10:00 v Ostravě. Kde přesně, to se včas dozvíte, pokud se přihlásíte.

Co se bude dít? Čeká na Vás, odpoledne plné tajemství, dobrodružství, poznávání, legrace, hádanek a šifer, které Vás provedou po části Ostravy.

Pro koho je hra určená? Pro úplné začátečníky, ale i ty, co rádi luští a rádi by poznali Ostravu trochu jinak. Třeba poznáte místa, kolem kterých denně chodíte a ani jste si jich nevšimli.

Proč to zkusit právě s námi? Protože všichni účastníci dojdou do cíle.

Jak velký může být náš tým? Týmy mohou být o velikost 2-5 osob od 6 let. Pokud sebou chcete vzít své děti nebo kamarády mladší 6 let, samozřejmě můžete.

Kolik to bude stát? Cena je 500,-/tým.

Co čeká vítěze? Pro první tým, který zvládne trasu v nejlepším čase, čekají věcné ceny.

Jak se přihlásit? Vyplňte přihlášku (na konci této stránky) a přihlaste Váš tým přes email sifromanie@gmail.com. Následně obdržíte podrobné informace.
Zasláním přihlášky souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, jak je uvedeno v příloze v sekci rezervace. Při zpracování Vašich dat, postupujeme v každém okamžiku v souladu se všemi nařízeními a předpisy, především GDPR (obecným nařízením EU č. 2016/679 o ochraně osobních údajů). Žádné třetí osobě Vaše data neposkytujeme.

Do kdy se přihlásit? Nejpozději do 22.11.2018. Ale pozor..počet míst je omezen. Takže s přihláškou dlouho neváhejte.