Kašpar 2019 Opava

Venkovní šifrovací hra Kašpar III (2. ročník) v Opavě 9.11.2019

Čeká Vás opakování 2. ročníku celodenní opavské šifrovací hry Kašpar. Tentokrát 9.11.2019 od 9:00 v Opavě. Kde přesně, to se opět včas dozvíte, pokud se přihlásíte.

Co se bude dít? Čeká na Vás další ročník šifrovací hry v Opavě pro úplné začátečníky, ale i ty, co rádi luští a rádi by poznali Opavu jinak. Celá trasa má přibližně 10 km.

Jak probíhá hra? Sestavíte si svůj tým. Všechny týmy startují ve stejný čas. Na místě setkání dostanete záznamový arch (kde budete zapisovat časy na každém stanovišti) a první šifru. Ta Vás po vyluštění pošle na další místo.
Šifry jsou na dalších místech ukryty. Musíte je vždy najít. Pokud si se šifrou nevíte rady, máme připravené nápovědy. První nápověda Vám poradí v luštění, druhá už Vás pošle na další stanoviště. Cílem je projít všechny připravené stanoviště. Výhercem se stává tým, který projde trasu v co nejkratším čase a bude mít vyluštěné všechny šifry. Jedná se o pěší hru, takže auta, kola, brusle a jiné dopravní prostředky jsou zakázané.

Jak velký může být náš tým? Týmy mohou být o velikost 2-5 osob od 6 let. Alespoň jedna osoba musí být starší 18-til let. Pokud sebou chcete vzít své děti nebo kamarády mladší 6 let, samozřejmě můžete.

Kolik to bude stát? Cena je 500,-/tým.

Co čeká vítěze? Pro první tým, který zvládne trasu v nejlepším čase, čekají věcné ceny.

Jak se přihlásit? Vyplňte přihlášku (na konci této stránky) a přihlaste Váš tým přes email sifromanie@gmail.com. Následně obdržíte podrobné informace.
Zasláním přihlášky souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, jak je uvedeno v příloze v sekci rezervace. Při zpracování Vašich dat, postupujeme v každém okamžiku v souladu se všemi nařízeními a předpisy, především GDPR (obecným nařízením EU č. 2016/679 o ochraně osobních údajů). Žádné třetí osobě Vaše data neposkytujeme.

Do kdy se přihlásit? Nejpozději do 3.11.2019. Počet míst je omezen.