Domácí zážitková mise

V dnešní době, kdy je nutnost zůstat doma a v televizi nic není, máme pro všechny lidičky super nápad jak se zabavit. Jedná se o dvou týdenní hru. Jak to probíhá? Dostanete zadání a máte na splnění několik dní. Je to zábavná příležitost, jak si zkrátit dlouhý čas, ukázat svůj důvtip a také (a to je hlavní) se pobavit.

Tato hra je vhodná pro všechny věkové kategorie a není nutné mít zvláštní dovednosti. Je to prima šance, jak se zabavit sám nebo třeba i znovu se naučit spolupracovat s rodinou ci kamarády.

Kde mise bude probíhat: kdekoliv, kde se nacházíte - hrajete u Vás doma

Jak to probíhá:
- Cíl mise: Projít řadou kreativních, logických, zapeklitých a potrhlých úkolů. Přitom se pobavit a dostat se do cíle! Každý den od nás dostanete nějaký úkol/zadání a za jeho splnění sbíráte body. Vyhrává tým s nejvyšším počtem bodů. Na vítěze čeká překvapení.
- Potřebné vybavení: mobil s možností natočení videa nebo vyfocení, přístup k internetu, profil na Facebooku (vše probíhá ve skupině)

Velikost týmu: soutěžit můžeš sám nebo ve dvojci. Pokud jste tři, tak nevadí. Utvořte si třeba 2 týmy a prostřídejte se :)

Cena: 450,-

Jak se přihlásit: pošlete nám přihlášku na email